RS Racing Koutný

Naše firma RS Racing s.r.o. vznikla v roce 2009 a to na základech podnikání společníků v oboru automobilového sportu a provozování restaurací.
Snažíme se poskytnout našim zákazníkům potřebný servis týkající se různých odvětví v podnikání.

Motorsport

Již od roku 1990 máme široké zkušenosti v motoristickém sportu a tak nabízíme širokou škálu služeb v této oblasti . Naše firma se podílí na stavbách závodních vozidel a jeho seřizování. Dále je to také pronájem reklamních ploch na vozidlech určených k tomuto sportu . Naše firma zajistí také pořádání různých akcí , kde si každý může vyzkoušet jízdu v závodním vozidle nebo jízdu na čtyřkolkách.

Prodej náhradních dílů

Jsme schopni zajistit veškerý sortiment náhradních dílů pro starší vozidla Ford a to především do roku výroby 1995. Spolupracujeme s různými firmami ze zahraničí a dodáváme díly , které jsou již nedostupné na našem trhu.

Autoservis a pneuservis

Autoservis slouží pro širokou veřejnost a naší snahou je uspokojit každého zákazníka jak ve kvalitě tak v spolehlivosti služeb.


Dále pro Vás připravujeme otevření nové bio sauny k relaxaci, české restaurace u hlavní silnice Karlovy Vary – Praha a autoškoly s trenažérem.
V našem areálu bude také otevřen prodej potřeb pro koně.